Adaptační kurz pro nové studenty 2018

Datum konání akce:

Milé studentky a studenti prvního ročníku, jako každoročně jsme pro Vás připravili Adaptační kurz. Letos se navíc můžete těšit na projížďku lodí po Vltavě.

Snažíme se být školou, která se od ostatních liší osobním přístupem a rodinnou atmosférou. Adaptační kurz nám do tohoto konceptu přesně zapadá. Cílem "Adapťáku" je seznámit Vás s některými pedagogy, zaměstnanci školy, studenty a studentkami z vyšších ročníků, absolventy a především Vás mezi sebou vzájemně, abyste se v novém prostředí cítili co nejdřív dobře. 

Čeká Vás příjemně strávené odpoledne při plnění různých malých projektů zábavného charakteru. V případě Vašeho zájmu i komentovaná plavba lodí po Vltavě, jejímž tématem bude historie a zajímavosti Karlova mostu. Těšit se můžete na skvělého vypravěče a především respektovaného odborníka ředitele NPÚ pana Ing. arch. Ondřeje Šefců.
 
Přijďte v pondělí 24. září ve 14:00 hodin do atria naší školy. Po první části programu, která se uskuteční ve škole, se přesuneme do Muzea Karlova mostu (cca v 17:30 hod.). Od 18:00 hodin bude následovat již samotná plavba. Náklady za plavbu ve výši 130 Kč můžete uhradit převodem na č.ú. 2261283001/5500, VS 24092018, do poznámky napište "Vaše příjmení - plavba" nebo v hotovosti u asistentky vedení Michaely Janečkové tel. 221506777, email michaela.janeckova@vsci.cz. Kapacita lodi je omezená, proto kdo dřív zaplatí, ten pojede :).
Konec předpokládáme kolem 19. hodiny. 
 
Během kurzu počítejte i s malým občerstvením.
 
Abychom mohli celou akci připravit co nejlépe, prosíme Vás, o provedení registrace prostřednictvím online formuláře níže. Do kolonky „Poznámka“, uveďte Váš obor, formu studia (Vzor: Veřejná správa – Bc. – Prezenční) a také to, zda máte zájem o komentovanou plavbu. Adapťák je samozřejmě zdarma, hradíte pouze loď.

V případě jakýchkoliv otázek se obraťte na Kristýnu Schejbalovou z marketingového oddělení, která je současně i absolventkou naší školy (email: kristyna.schejbalova@vsci.cz), ráda Vám zodpoví všechny dotazy.
 
Počítáme s Vámi a těšíme se!