Česká republika jako středoevropský „Texas“?

Datum konání akce:

Centrum transatlantických vztahů vysoké školy CEVRO Institut (PCTR) ve spolupráci se sdružením LEX – sdružení na ochranu práv majitelů zbraní Vás zve na mezinárodní konferenci „Česká republika jako středoevropský „Texas“?“. Akce se uskuteční ve čtvrtek 23. března 2017 od 16:00 do 19:30 hodin v atriu vysoké školy CEVRO Institut (Jungmannova 17, Praha 1).

Konference se uskuteční za účasti Mileny Bačkovské, vedoucí odd. Obecní policie, zbraní a dopravního inženýrství odb. bezpečnostní politiky MV ČR; Stanislava Balíka, pedagoga CEVRO Institutu a bývalého soudce Ústavního soudu ČR; Jana Bartoška, poradce odd. Obecní policie, zbraní a dopravního inženýrství odb. bezpečnostní politiky MV ČR; Marka Heima, člena ProTellšvýcarské společnosti pro liberální zákony o zbraních; Brig. Gen. (Vv) Shaikeho Horowitze, příslušníka izraelských bezpečnostních složek; Jiřího Hynka, prezidenta a výkonného ředitele Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu ČR (AOBP); Davida Karáska, člena představenstva sdružení LEX sdružení na ochranu práv majitelů zbraní, kriminologa a novináře odborných novin a Mikka Pesonena, finského střelce, člena organizace Firearms United a instruktora pro zacházení se střelnými zbraněmi.

Mezinárodní konferenci uvede a následně bude moderovat ředitel PCTR Alexandr Vondra. Pracovním jazykem je český i anglický jazyk. Tlumočení zajištěno. Z organizačních důvodů prosíme o potvrzení účasti nejpozději do 22. března 2017.

Hlavními partnery konference jsou Mezinárodní institut pro boj proti terorismu (ICT) při vysoké škole IDC v Herzliji, sdružení LEX – sdružení na ochranu práv majitelů zbraní a společnost Sellier&Bellot.