CEVRO Institut pomáhá Dětské dopravní nadaci již 5 let

Je nám velkou ctí spolupracovat s Dětskou dopravní nadací, která si klade za cíl pomáhat dětem, jejichž rodiče zahynuli při dopravních nehodách.

"Naše vysoká škola podporuje nadaci již pátým rokem a může být tak dětem v jejich tíživé životní situaci nápomocna. Nikdo z nás v tuto chvíli nevíme, co nás v životě čeká. My, kteří jsme na opačném břehu, máme proto povinnost pomoci. Věříme, že dar, který poskytujeme v podobě stoprocentního stipendia po celou dobu studia, dětem výrazně zvýší možnost najít si práci, ve které budou šťastni a alespoň touto formou snížit bolest v jejich srdcích. Studium na naší škole není jednoduché, ale v rámci uplatnění na pracovním trhu přináší velké úspěchy. V projektu budeme pokračovat," řekl předseda správní rady VŠ CEVRO Institut van Langer.

Fotografie, které naleznete v galerii níže, byly pořízeny v Autoklubu ČR, kde ve středu 6. prosince 2017 proběhlo slavnostní předávání finančních příspěvků. Setkání moderoval herec Václav Vydra, pěvecký doprovod proběhl v podání Karolíny Novotné.

Galerie