Adaptační kurz pro nové studenty 2019

Datum konání akce:

Milé studentky a studenti prvního ročníku, jako každoročně jsme pro Vás připravili Adaptační kurz. Stejně jako loni se i letos můžete navíc těšit na projížďku lodí po Vltavě.

Snažíme se být školou, která se od ostatních liší osobním přístupem a rodinnou atmosférou. Adaptační kurz nám do tohoto konceptu přesně zapadá. Cílem "Adapťáku" je seznámit Vás s některými pedagogy, zaměstnanci školy, studenty a studentkami z vyšších ročníků, absolventy a především Vás mezi sebou vzájemně, abyste se v novém prostředí cítili co nejdřív dobře. 

Čeká Vás příjemně strávené odpoledne při plnění různých malých projektů zábavného charakteru. V případě Vašeho zájmu i komentovaná plavba lodí po Vltavě, jejímž tématem bude především historie a zajímavosti Karlova mostu.
 
Přijďte v pondělí 23. září ve 14:00 hodin do atria naší školy. Po první části programu, která se uskuteční ve škole, se přesuneme do Muzea Karlova mostu (cca v 17:30 hod.). Od 18:00 hodin bude následovat již samotná plavba. Náklady za plavbu ve výši 170 Kč můžete uhradit převodem na účet č. 2261283001/5500, VS 23092019, do poznámky napište "Vaše příjmení - plavba" nebo v hotovosti u asistentky vedení Šárky Sloukové, tel. 221506777, email sarka.sloukova@vsci.cz. Kapacita lodi je omezená, proto kdo dřív zaplatí, ten pojede :).
Konec předpokládáme kolem 19. hodiny. 
 
Během kurzu počítejte i s malým občerstvením.
 
Abychom mohli celou akci připravit co nejlépe, prosíme Vás, o provedení registrace prostřednictvím online formuláře níže. Do kolonky „Poznámka“, uveďte Váš obor, formu studia (Vzor: Právo v obchodních vztazích – Bc. – Prezenční) a také to, zda máte zájem o komentovanou plavbu. Adapťák je samozřejmě zdarma, hradíte pouze loď.

V případě jakýchkoliv otázek se obraťte na Kristýnu Schejbalovou z marketingového oddělení, která je současně i absolventkou naší školy (email: kristyna.schejbalova@vsci.cz), ráda Vám zodpoví všechny dotazy.
 
Počítáme s Vámi a těšíme se!

Galerie