Jan Mühlfeit (Microsoft): KRIZE, GLOBALIZACE A KONKURENCESCHOPNOST V 21. STOLETÍ

V pondělí 2. listopadu 2009 od 16 hodin pořádá vysoká škola CEVRO Institut a Klub 3. tisíciletí Soni Kodetové přednášku nejvýše postaveného českého manažera Jana Mühlfeita, ředitele Microsoft Europe Corporation. Přednáška bude věnována současné hospodářské krizi, globalizaci a konkurenceschopnosti nejen české ekonomiky. Akce, kterou bude moderovat rektor vysoké školy CEVRO Institut prof. Josef Šíma, se koná na půdě školy, tj. v Měšťanské besedě, Jungmannova 17, Praha 1.

Touto přednáškou otevírá vysoká škola CEVRO Institut nový cyklus veřejných přednášek a diskusí s názvem CEVRO Institut Forum. V jeho rámci budou v následujících měsících vystupovat významní představitelé světa byznysu, čeští i zahraniční diplomaté, umělci, lidé z neziskového sektoru a další zajímavé domácí a zahraniční osobnosti.

„Přednáška Jana Mühlfeita bude zajímavá pro široké publikum. Pro své téma, ale zejména díky osobě přednášejícího a jeho zkušenostem nejen z byznysu“, říká Ladislav Mrklas, prorektor vysoké školy CEVRO Institut.

Vysoká škola CEVRO Institut založená v roce 2006 se zaměřuje na výuku společenských věd. Poskytuje vzdělání ve dvou bakalářských a dvou magisterských studijních programech, konkrétně v oblasti politologie a mezinárodních vztahů, resp. veřejné správy. Mezi jejími pedagogy je celá řada renomovaných odborníků z oblasti právních, společenských a správních věd a ekonomie. Více na webu: www.cevroinstitut.cz

Jan Mühlfeit od roku 1991 pracoval ve společnosti Software602. V roce 1993 přešel do společnosti Microsoft, kde působil od roku 2005 na pozici viceprezidenta společnosti. V roce 2007 byl jmenován ředitelem Microsoft pro Evropu.

Kontaktní osoba:
Ladislav Mrklas
email: ladislav.mrklas@vsci.cz
tel.: 224 506 725; mobil: 602 279 333

Tisková zpráva (.doc)